Burç Yorumları Nasıl Yapılır?

0 Comments

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki asuman cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir asuman marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın yaşamlarına taraf veren bir antraktç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoklukla Burç Yorumları adı şeşnda binalır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit yerleri üzere kişisel detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında mevsuk adımları atmaları yürekin tavsiyelerde bulunur ve yöntem gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun eden ayin burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arsa düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları oyun eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl içre ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan halka şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına taraf veren bir disiplindir. Bugün dahi insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koskocaman kontak göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoklukla mevlit haritası yorumlamak, şahsiyet analizi açmak, aşk ve bağ astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirlik astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirimındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli başarılı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en asıl görevlerinden biridir. Kişinin mevlit evveliyatına, saatine ve namına bakılırsa hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin katiyetle bir doğacak tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında daha zait haber sahibi sürdürmek istiyorsanız, birhayli terimle hakkındalaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin yürekin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi yürekin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit evveliyatına bakılırsa belirlenir ve birhayli kişiye bakılırsa şahsiyet ve gelecekteki vakalar hakkında haber verebilir.

  2. Aslan Burcu: çoğunlukla 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur yürekin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Tevellüt haritasında Kamer’ın olduğu burçtur. Kamer burcu, bir kişinin duygusal yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı üzere yaşfakat şekline eser paha.

Burç yorumlaması hakkında çok zait haber sahibi sürdürmek yürekin, astroloji terminolojisine aşina sürdürmek önemlidir.

ıstılah Valörı
Tevellüt haritası Bir kişinin mevlit takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt takkadak yükselen burçtur. Kişinin kendini anlatım ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında haber verir.
Natal harita Tevellüt anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirimındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir farklı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirimındaki etkilere eser edebilir.
Retrolar Bir gezegenin tarafünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değişlemimlere eser edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse de, mevsuk bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, doğacak tahmini ve daha sert çok mevzu hakkında haber ita dair olabildiğince değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://makinekireclenmesi.name.tr/ https://tekstilmuhendisi.name.tr/ https://telefonaksesuar.name.tr/ https://arnavutkoymarangoz.name.tr/ https://eniyiurgupotelleri.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al