Pembetilki.com: Penis Pompası

0 Comments

Erkeklik ağırlendirme ürünleri, hasetmüzde çok cesim bir piyasa haline geldi. 2019’da 200 milyon dolar değerinde iken ve 2030’un ahir bir milyara ulaşması bekleniyor. Bu sıçramayı, 21. yüzyılda mühendislik alanlarındaki ilerleme de desteklese de aslan hisseı ereksiyon bozuklukluklarının (ED) tedavisi derunin tıbbi olarak da onaylanmış bir cihaz olan penis pompalarına ilgili. Bu, ereksiyon problemini rastgele bir ilaç veya faaliyetler olmadan düzeltmek derunin elimizdeki sessiz seçenektir. Infaz kolaylığı ve canlı neticelar, bu aletleri dünyadaki birmebzul kişi tarafından yeğleme edilen bir opsiyon haline getirdi. Penis pompasını, ED’yi düzeltmek derunin terapötik bir açıklıkç olarak kullanabileceğiniz kabil ereksiyonu ağırlendirmek derunin bir penis egzersiz aracı olarak da kullanabilirsiniz. Bu aletlerden birini almadan önce şu sual akla geliyor, penis pompası konue nısıfyor mu? O halde bu soruya yanıt vermeye ve piyasadakilerden size en akla yatkın ürünü bulmaya çaldatmaışkurum. Elan şu denli oyalanmadan temellayalım.

Penis pompası veya vakum pompası, terapötik değeri olan bir kişi ağırlendirme aletidir ve sentetik bir ereksiyon yapmak derunin kullanılır. Penise hun pompalamak derunin bir vakum kuvveti kullanılır. Aşağıda teferruatlı izah mevdutir. Penis pompası üreten çok sayıda bellik var ve kimiları modellerinde vakum tevlit etmek derunin albeni yerine ab kullanır. Bu ürünlere hidro-pompa denir. Bu cihaz penis üzerine tutturulmuşr ve derunindeki albeni/ab, negatif basınç şu demek oluyor ki vakum tevlit etmek derunin hariçarı pompalanır. Vakum pompaları, uçuk ile orta derecede ereksiyon bozukluğu olan eşhas derunin yararlıdır ve ilginçtir, hastaların çoğunda yalnızca orta derecede ereksiyon bozlukluğu görülür. Hassaten, etibbaın çoğu, ereksiyon bozlukluğu tedavisinde emniyetli uygulaması yüz kimyasal dermanlardan ziyade vakumlu penis pompası önermektedir. Aşırı yüküm bir işlem gerekmez, sertleşmek yalnızca 10-15 an sürer, yön tesiri yoktur, ağrı yoktur ve bununla bile fazladan ilaca da ihtiyacınız yoktur.

penis pompası


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://makinekireclenmesi.name.tr/ https://tekstilmuhendisi.name.tr/ https://telefonaksesuar.name.tr/ https://arnavutkoymarangoz.name.tr/ https://eniyiurgupotelleri.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al